Adres: ul. Kasprzaka 70, 41-303 Dąbrowa Górnicza   Telefon: +48 501 789 580

Jesteś tutaj: Usługi spawalnicze Żory

Usługi spawalnicze Żory

Czyli gdy potrzebne jest spawanie w Żorach i okolicach

Jeśli szukacie prawdziwych profesjonalistów i ludzi szczerze zaangażowanych w swoją pracę... Jeśli potrzebni są Wam eksperci do wykonania nawet najcięższego technologicznie projektu... Jesteśmy najlepszym wyborem!

Jako HYDROKRAFT działamy na rynku od ponad 8 lat. Przez ten czas, liczni kontrahenci – m.in. tacy potentaci jak Kvearner Stord czy Arcelor Mittal – docenili naszą kadrę i jej umiejętności. Z wieloma tego typu markami współpracujemy do dziś i stanowi to naszą najlepszą wizytówkę i rekomendację.

Na naszą firmę składa się kilka działów, które znakomicie uzupełniają się podczas wykonywania pracy. Główną gałęzią naszego przedsiębiorstwa jest spawalnictwo – to właśnie wokół niego koncentrujemy działania, lecz posiadamy także ludzi od zupełnie innych prac, takich jak:

 • prace monterskie i ślusarskie,
 • prace remontowe ciężkich maszyn przemysłowych,
 • prace przy rozbiórkach budynków i stalowych konstrukcji,
 • usługi opierające się na projektowaniu i nadzorze inżynieryjnym,
 • prace remontowe i budowlane,
 • a także usługi z zakresu BHP (w tym sprzedaż osprzętu).

W przypadku prac projektowych, inżynieryjnych oraz prac z zakresu obsługi BHP, istnieje możliwość wypożyczenia naszych specjalistów do waszych zewnętrznych działań.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Ze względu na rozmiar i skalę przedsięwzięcia obsługujemy jedynie większe przedsiębiorstwa i projekty dla:

 • zakładów hutniczych,
 • przemysłu budowlanego,
 • przemysłu stoczniowego,
 • przedsiębiorstw konstrukcji stalowych,
 • budownictwa przemysłowego i energetycznego.

Dlaczego właśnie nam powinniście zlecić spawanie?

Nasi spawacze to wybitni profesjonaliści w swojej dziedzinie i jedni z nielicznych, którzy pałają ogromnym entuzjazmem do poszerzania swoich horyzontów. Nie jest to jednakowoż jedyna „przypadłość” która jest naszym znakiem rozpoznawczy. Kolejnym jest pewnego rodzaju wielowymiarowość pracy.

Postawiliśmy na dywersyfikacje stanowisk w naszym przedsiębiorstwie, co w przełożeniu na zlecenia, daje nam przewagę kilku „dodatkowych okrążeń” w wyścigu o bycie numerem jeden! Dzięki takiemu ruchowi, staliśmy się zupełnie niezależni od zewnętrznych firm (i ich zaplecza technicznego), a to pozwala nam maksymalnie ułatwić i skrócić czas finalizacji projektu.

Posiadamy własnych ludzi od obsługi maszyn budowlanych, którzy przy zaistniałej potrzebie, pomogą pokonać wszelkie napotkane trudności naszym spawaczom. Jednocześnie nie odrywają ich od pracy. Nasi specjaliści od BHP nieustannie czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich osób zaangażowanych w projekt, a do tego na każdym etapie pracy dokonują szczegółowych kontroli jakości.

To i wiele więcej „małych wielkich” uproszczeń, pomaga nam nie tyle skrócić sobie czas wykonywania usługi (gdyż to może kojarzyć się z byciem niedokładny), ile daje nam możliwość, by „skompresować” wszystkie niezbędne kroki w jak najkrótszym czasie. Wzajemnie się uzupełniać. Gwarantuje to w pełni profesjonalnie wykonaną pracę – zgodnie z założeniami projektowymi i w jak najbardziej optymalnym czasie.

To składa się na markę HYDROKRAFT – dokładność, fachowość, doskonały sprzęt, bezpieczeństwo i terminowość!