Adres: ul. Kasprzaka 70, 41-303 Dąbrowa Górnicza   Telefon: +48 501 789 580

Jesteś tutaj: Usługi spawalnicze Tychy

Usługi spawalnicze Tychy

Profesjonalne usługi spawalnicze i ślusarskie w Tychach

Załoga naszej firmy HYDROKRAFT jest zgraną ekipą, która łączy w sobie pasję do tworzenia oraz chęć pokonywania każdych napotkanych trudności.

Jako przedsiębiorstwo od lat działamy na wielu płaszczyznach w branży, oferując tym samym pełen profesjonalizm, kompleksową usługę i zaangażowanie w każdy projekt. Mamy do dyspozycji prawdziwych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy z ogromnym oddaniem sprawiają, że nasza firma zyskuje same pochlebne opinie i jest w stanie wspinać się po coraz wyższe standardy obsługi klienta.

Ponadto dzięki nam poznacie zupełnie nową kulturę współpracy.

Wspominając o kilku dyscyplinach (rejonach działalności), nie rzucamy słów na wiatr. Spawalnictwo to nie jedyna forma usługowa, wokół której się koncentrujemy. Mamy do dyspozycji cały zastęp ludzi od kilku innych form serwisu. Żeby szczegółowo opisać obszar prac HYDROKRAFT, nie sposób nie wymienić:

  • usług monterskich i ślusarskich,
  • usług projektowych i technicznych,
  • prac rozbiórkowych budynków i stalowych konstrukcji,
  • prac remontowych przy maszynach i urządzeniach przemysłowych,
  • usług profesjonalnego nadzoru inżynierów i koordynatorów projektowych,
  • prac remontowych i budowlanych,
  • usług z zakresu kompleksowej obsługi działu BHP – wraz ze sprzedażą potrzebnych akcesoriów.

Każda z wymienionych czynności, obsadzona jest ludźmi doskonale znającymi się na robocie. Macie pewność, że decydując się na podjęcie z nami współpracy, z pewnością poznacie zupełnie nowe podejście do wykonywanych obowiązków. Przedefiniujecie znacznie słowa „profesjonalizm”, które dotychczas znaliście.

Zleć nam spawanie i daj się zaskoczyć!

Głównym założeniem naszej kadry podczas wykonywania zlecenia – niezależnie od skali przedsięwzięcia – jest dotrzymywanie danego słowa, co powoduje działanie na kilku obszarach jednocześnie. Zdajemy sobie sprawę z goniących terminów i często bardzo kosztownego przekładania finalizacji w czasie. Nie jest to opłacalne dla żadnej ze stron, dlatego my stawiamy na terminowość i za wszelką cenę staramy się ukończyć zlecenie „na czas”, a nawet przed jego upływem.

Jak tego dokonujemy? Przez działanie na wielu rejonach robót równocześnie. Zachowujemy całkowitą niezależność, poprzez osobnych ludzi od obsługi ciężkich maszyn. Posiadamy bowiem cały szereg maszyn budowlanych i narzędzi, które w założeniu mają ułatwić dostęp do często niewygodnych i niedostępnych miejsc. Wózki widłowe, podnośniki nożycowe, koparki czy ładowarki – to wszystko czeka w gotowości na użycie w razie zaistniałej potrzeby. Nie musicie szukać innych zewnętrznych firm i tracić bezcenny czas.

Kolejnym ułatwieniem w trakcie pracy jest posiadanie własnych osób od przestrzegania bezpieczeństwa i higieny pracy, a także wyspecjalizowanych inżynierów i projektantów. Poprzez bycie w ciągłym kontakcie z pracownikami, nie tracimy minut (a Wy pieniędzy). Często ustalamy z nimi bardzo istotne rozwiązania technologiczne, które służyć mają bezpieczeństwu i stronie funkcjonalnej oddanego projektu.

To jedynie niektóre z naszych zalet!

Wymienione wyżej systemy pracy, które zdołaliśmy sobie przez lata wypracować, to jedynie niektóre z naszych „asów w rękawie” – czyniących nas potencjalnie najlepszym wykonawcą waszego projektu. Skontaktujcie się z nami i ustalcie szczegóły zlecenia, a całą resztą zajmiemy się już my!