Adres: ul. Kasprzaka 70, 41-303 Dąbrowa Górnicza   Telefon: +48 501 789 580

Jesteś tutaj: Usługi spawalnicze Racibórz

Usługi spawalnicze Racibórz

Usługi spawalnicze w Raciborzu i okolicach? HYDROKRAFT – gwarancja profesjonalizmu i zaangażowania

Nasze przedsiębiorstwo HYDROKRAFT zorientowane jest głównie wokół usług związanych ze spawalnictwem i ślusarstwem. Posiadamy wysoce wyspecjalizowaną kadrę spawaczy, ale także pracowników innych działów. Wszyscy wzajemnie wymieniają się doświadczeniami i tym samym kreują zupełnie nowe, wyższe standardy
obsługi Was – naszych kontrahentów.

Dbamy o to by nasi pracownicy nie stali w miejscu – gdyż jak wiadomo wtedy w branży robi się krok do tyłu i przestaje być konkurencyjnym. A nam zależy, by z każdym kolejnym wykonanym zleceniem, poszerzać nasze możliwości i zdolności, a także zapewniać Państwu maksymalne zadowolenie ze sfinalizowanej pracy! Oprócz szkoleń pracowników, jako firma wciąż unowocześniamy nasze zaplecze techniczne, by zapewnić niezbędny sprzęt. Ale nie byle jaki sprzęt, a najwyższej klasy.

Nasza filozofia

Przez ponad osiem lat funkcjonowania firmy na rynku, zdołaliśmy nawiązać poważne współprace z tak dużymi graczami w branży jak:

 • Energomontaż Północ,
 • ST3 Offshore w Szczecinie.

Na koncie mamy same udane zlecenia i współprace, dzięki wypracowaniu najbardziej optymalnej, a przy tym maksymalnie efektywnej metody działania i rozumieniu waszych potrzeb.

Na czym dokładniej to polega? Na wzajemnym zaufaniu. Zarówno pomiędzy własnymi pracownikami z różnych działów jak i na konsultacjach między nimi, ale i z Wami, odbywających się na bieżąco podczas wykonywania pracy.

I tak np. spawacze pozostają w ciągłym kontakcie ze specjalistami od BHP oraz kontroli jakości. Konsultują metody konieczne do utrzymania standardów bezpieczeństwa podczas uzyskiwania zamierzonych celów. Posiadamy także pracowników do których należy dbanie o wygodę i tempo pracy naszych ludzi. Takich którzy obsługują wszelkie ciężkie maszyny i urządzenia, by pokonać napotkane przez spawaczy trudności.

Zakres naszych usług jest szeroki

Oprócz wymienionego powyżej spawania, na działalność HYDROKRAFT składa się znacznie więcej usług, do których należą:

 • usługi ślusarskie i monterskie,
 • usługi montażu i rozbiórki konstrukcji stalowych,
 • prace rozbiórkowe,
 • prace remontowe maszyn przemysłowych ,
 • usługi koordynacyjne projektów,
 • usługi inżynieryjne i projektowe,
 • kompleksowa obsługa z dziedziny BHP.

Na ostatnią wymienioną gałąź, składa się kilka czynników:

 • ocena ryzyka na miejscu pracy,
 • nadzór i opieka nad osobami zaangażowanymi w projekt,
 • przeprowadzanie okresowych przeglądów oraz sprzedaż osprzętu do prac wysokościowych,
 • sporządzanie dokumentacji powypadkowej,
 • kompleksowa sprzedaż artykułów BHP.

Zajmujemy się również wypożyczaniem naszego personelu do obsługi zewnętrznych zleceń - zarówno z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy jak i branży projektowo-inżynieryjnej.

Dla Was pokonamy każde trudności!

Stawiając na kompleksowe rozwiązania technologiczne, zadbaliśmy również o pełną niezależność od innych firm i maszyn, które posiadają. Zabezpieczyliśmy się w ten sposób na wypadek wszelkich niesprzyjających okoliczności, możliwych do napotkania po drodze. Dysponujemy dzięki temu dużą ilością ciężkich budowlanych maszyn i sprzętów. Najlepszych na rynku.

Jeśli więc zdecydujecie się Państwo zlecić nam spawanie, to gwarantujemy pełen profesjonalizm i zaangażowanie w projekt, a przy tym obustronną satysfakcję z wykonanej pracy!