Adres: ul. Kasprzaka 70, 41-303 Dąbrowa Górnicza   Telefon: +48 501 789 580

Jesteś tutaj: Usługi spawalnicze Rybnik

Usługi spawalnicze Rybnik

Wpisujecie w wyszukiwarce „Usługi spawalnicze Rybnik?” Dodajcie „najlepsze” i już wiecie, że dobrze trafiliście! Zlećcie nam spawanie w Rybniku!

Jesteśmy przedsiębiorstwem złożonym z doświadczonych i profesjonalnych spawaczy z uprawnieniami, którzy wzajemnie uzupełniają swą wiedzę i doświadczenie, a przez to wciąż poszerzają swoje horyzonty i pokonują kolejne trudności. Jeśli więc szukacie ludzi, który podołają nawet najcięższym założeniom waszego projektu, to gwarantujemy że nasza praca przyniesie obustronne zadowolenie!

Polityka naszej firmy ukierunkowana jest na dokładność, terminowość, bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm podczas pracy. Już na etapie zatrudniania kadry, prowadzimy odpowiednie szkolenia i kursy. Dodatkowo stawiamy również na rozwój naszych pracowników, poprzez ciągłe doszkalanie ludzi i unowocześnianie całego zaplecza (także technicznego). Doskonałe warunki pracy i pełne zaangażowanie w rozwój, tworzą przyjazne środowisko w firmie. Dlatego nasi pracownicy mają szansę wykorzystać pełen potencjał swojej wiedzy i doświadczenia, a to bardzo ważne w podnoszeniu standardówń wykonywanych zleceń.

Poza tym stawiamy także na różnorodność stanowisk w naszym przedsiębiorstwie, poprzez tworzenie miejsc pracy zahaczających również o inne płaszczyzny wykonywanych usług. Podstawową gałęzią jaką zajmuje się HYDROKRAFT jest spawanie oraz ogólnie montaż i ślusarstwo, jednak lista naszych prac jest znacznie dłuższa.

Co robimy?

Oprócz wyżej wymienionych usług, prowadzimy również działania z zakresu:

 • prac rozbiórkowych budynków i stalowych konstrukcji,
 • usług projektowych – dzięki naszym wyspecjalizowanym projektantom i inżynierom,
 • nadzoru inżynierskiego i koordynacji projektowej,
 • wszelkich prac remontowych oraz budowlanych,
 • usług remontowych maszyn przemysłowych i różnego rodzaju urządzeń,
 • pełnej obsługi BHP wraz ze sprzedażą osprzętu.

Istnieje także możliwość wypożyczenia naszego personelu z działów projektowego i inżynierskiego, a także z BHP - do kompleksowej obsługi zewnętrznych zleceń.

Posiadamy dobrze rozwinięte zaplecze ciężkich maszyn budowlanych i urządzeń pomocniczych, które zapewnią nam pełną niezależność (od firm zewnętrznych) na miejscu pracy.

Nasza grupa docelowa

Swoją ofertę (ze względu na skalę przedsięwzięcia), kierujemy głównie do większych przedsiębiorstw z branży:

 • hutniczej,
 • budowlano-przemysłowej i budowlano-energetycznej,
 • przemysłu stoczniowego,
 • offshore.

Przez ponad 8 lat zdobywaliśmy (i wciąż to robimy) doświadczenie, przy okazji realizacji projektów dla gigantów w branżach. Dla kogo pracowaliśmy? Dla wielkich koncernów, do których należą między innymi takie firmy jak:

 • Energomontaż Północ,
 • Arcelor Mittal
 • czy Kvearner Stord.

Każda z nich po finalizacji naszej pracy, wyraziła swoje najwyższe zadowolenie z efektów uzyskanych przez spawaczy i pracowników innych działów. To stanowi dla nas najlepszą wizytówkę i rekomendację.

Dzięki mnogości wykonanych zleceń i zgraniu naszej ekipy, wypracowaliśmy świetny system pracy. Opiera on się na wzajemnej pomocy i konsultacjach na bieżąco, ze specjalistami BHP i ludźmi od kontroli jakości. Gwarantuje to wykonanie wszystkich zamierzeń projektowych i spełnienia rygorystycznych standardów bezpieczeństwa, przy jednocześnie najbardziej optymalnym czasie pracy i zachowaniu maksymalnej efektywności.