Adres: ul. Kasprzaka 70, 41-303 Dąbrowa Górnicza   Telefon: +48 501 789 580

Jesteś tutaj: Usługi spawalnicze Gliwice

Usługi spawalnicze Gliwice

Działania naszej firmy skupione są głównie wokół świadczenia usług spawalniczych i ślusarskich. Od ponad ośmiu lat działamy w tej branży i doskonale wiemy jak zadowolić naszych klientów. Nasza kadra składa się z najznakomitszych pracowników z dziedziny spawalnictwa i ślusarki, którzy mają ze sobą bogaty bagaż doświadczeń, a przy tym wymieniają się nimi między sobą, by z dnia na dzień udoskonalać swoje umiejętności i wspólnie znajdować rewolucyjne rozwiązania technologiczne. 

Stanowimy bardzo zgrany zespół kompleksowo działających osób, które do każdego zlecenia podchodzą zupełnie indywidualnie, zwracając uwagę na każdy aspekt założeń projektowych i analizując je pod kątem efektywności pracy. Dopiero wtedy mamy pewność, że to co robimy jest w 100% zgodne z zamierzeniami, a przy tym w pełni bezpieczne i gotowe do użytku. Stawiamy na elastyczność i wszechstronność, gdyż wiemy że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, a naglące terminy niestety zobowiązują. Dlatego właśnie oprócz spawaczy posiadamy ludzi którzy zajmują się obsługą ciężkich maszyn budowlanych – jak ładowarki teleskopowe, koparki i minikoparki, ładowarki kołowe, podnośniki oraz wózki widłowe - bądź sprawują opiekę z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy. Takie zaplecze techniczne pozwala nam utrzymać niezależność na miejscu pracy, a przy tym pokonać każdą trudność związaną z dostępem do zwykle ciężko dostępnych miejsc.

Z każdym kontrahentem działamy na zupełnie odrębnych warunkach, ustalanych indywidualnie podczas wstępnego oglądu na projekt, dokonując jednocześnie rozeznania przez inżynierów i projektantów. Nasi fachowcy bezbłędnie oceniają potrzebny czas – z zapasem - na wykonanie zlecenia, a także metody działania i niezbędne materiały. Podczas prac, jak również na etapie finalizacji zlecenia przeprowadzamy bardzo dokładną i wnikliwą kontrolę, która daje nam pewność co do najwyższej jakości i spełnienia wszystkich założonych norm.

Bezpieczne spawanie w Gliwicach

O zaangażowanie w wykonywaną pracę i bezpieczeństwo dla wszystkich osób zaangażowanych w projekt dba nasz wykwalifikowany personel BHP. Jest również możliwość wynajęcia naszych specjalistów do zewnętrznych zleceń.  W ramach wymienionej usługi świadczymy:

  • kompleksową obsługę i nadzór w kwestiach związanych z BHP,
  • ocenę ryzyka przy stanowisku pracy oraz sporządzanie ewentualnej dokumentacji powypadkowej,
  • sprzedaż i przeglądy akcesoriów do prac wysokościowych,
  • sprzedaż wszelkiego typu artykułów BHP.

Zakres naszej działalności

Głównymi fundamentami naszej firmy jest spawalnictwo oraz szeroko pojęte usługi monterskie oraz ślusarskie, ale zajmujemy się również:

  • montażem konstrukcji stalowych,
  • pracami rozbiórkowymi ,
  • nadzorem technicznym oraz koordynacją projektów,
  • remontem maszyn przemysłowych,
  • wynajmem wyspecjalizowanej kadry pracowniczej.

Dla kogo pracujemy

Naszymi zleceniodawcami zwykle są duże przedsiębiorstwa z dziedziny hutniczej, budowlano-przemysłowej, budowlano-energetycznej, a także stoczniowej. Na swoim koncie mamy liczne współprace z wielkimi przedsiębiorstwami, również na zasadach offshoringu. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!