Adres: ul. Kasprzaka 70, 41-303 Dąbrowa Górnicza   Telefon: +48 501 789 580

Jesteś tutaj: Usługi spawalnicze Zabrze

Usługi spawalnicze Zabrze

Szukacie doskonale zorganizowanej i kompleksowo działającej firmy z dziedziny spawalnictwa i ślusarki? Potrzebujecie sprawnego działania, a przy tym gwarancji spełnienia wszystkich założeń projektowych? Nie mogliście lepiej trafić! HYDROKRAFT to firma która spełni nawet najcięższe do osiągnięcia oczekiwania.

Szereg innowacyjnych przedsięwzięć i współprac, nowoczesne zaplecze techniczne i polityka firmy ukierunkowana na bezkompromisową jakość to zaledwie niektóre z naszych głównych zamierzeń. Działając na rynku od ponad ośmiu lat zdołaliśmy wypracować sobie znakomity system pracy, który polega na byciu zupełnie niezależnym od zewnętrznych firm, a przy tym na działaniu naszej kadry na kilku różnych polach. 

W pierwszej kolejności są to oczywiście wykwalifikowani spawacze – specjaliści w swoim fachu, z wieloletnim stażem pracy i ze zdolnościami pozwalającymi na znacznie więcej! Dbamy o to by nasi pracownicy mieli do dyspozycji wyłącznie sprzęt najwyższej klasy, a także możliwości rozwoju w naszej firmie. Pomagamy im w zdobywaniu cennego doświadczenia, co owocuje w ciągłym poszerzaniu horyzontów i pokonywaniu najcięższych trudności. 

To nie wszystko!

Na usługach posiadamy również ludzi, którzy w razie potrzeby zajmą się obsługą maszyn budowlanych i ciężkich sprzętów, jak koparki lub minikoparki, ładowarki kołowe i teleskopowe, a także podnośniki nożycowe czy wózki widłowe. To wszystko by pokonać stojące na drodze przeszkody i pozostać zupełnie niezależnym. 

Pracują dla nas również specjaliści z dziedziny obsługi BHP. Na każdym etapie prac - od początku aż do samej finalizacji projektu – nadzorują metody działania oraz dbają o bezpieczeństwo wszystkich osób zaangażowanych w projekt. Przed oddaniem obiektu do użytku, przeprowadzają razem z innymi pracownikami szczegółową kontrolę jakości pod kątem wspomnianego bezpieczeństwa i spełnienia zamierzonych norm. 

Jest również możliwość wynajęcia wyłącznie naszych pracowników do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy do zewnętrznych zleceń. Gwarantują oni kompleksową obsługę, polegającą na nadzorze i ocenie ryzyka pracy oraz sporządzaniu dokumentacji, a także na sprzedaży artykułów związanych z BHP czy nawet przeglądach i sprzedaży akcesoriów do prac wysokościowych.

Zleć nam spawanie w Zabrzu!

Naszą grupą docelową są duże przedsiębiorstwa z branż takich jak hutnictwo, budownictwo przemysłowe i energetyczne, offshore, a także firmy z branży stoczniowej. Przez lata naszej obecności na rynku zdążyliśmy nawiązać współpracę z „największymi” w tej dziedzinie, jak Arcelor Mittal, Kvearner Stord czy Energomontaż Północ, którzy wyrazili swoje najwyższe zadowolenie z prowadzenia kontaktów biznesowych z nami.

Do zakresu naszej działalności – oprócz spawalnictwa i ślusarki - zaliczamy również montaż stalowych konstrukcji, nadzór techniczny, prace rozbiórkowe, remonty maszyn przemysłowych, usługi inżynierskie i projektowe czy wynajem naszego wykwalifikowanego personelu. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!