Adres: ul. Kasprzaka 70, 41-303 Dąbrowa Górnicza   Telefon: +48 501 789 580

Jesteś tutaj: Usługi spawalnicze Częstochowa

Usługi spawalnicze Częstochowa

Chcesz zlecić spawanie?

Jeśli poszukujesz przedsiębiorstwa które podoła założeniom projektowym, a przy tym zmieści się w ramach czasowych i dopilnuje by praca została wykonana maksymalnie profesjonalnie, to nie mogłeś trafić lepiej! HYDROKRAFT to przede wszystkim ludzie, którzy są pasjonatami w swoim zawodzie. Każdy z naszych pracowników ma szeroki wachlarz możliwości i bogaty bagaż doświadczeń, a w połączeniu z doświadczeniem innych – tworzymy ekipę, dla której nie ma rzeczy niemożliwych!

Nie byłoby to możliwe, gdyby nie polityka naszej firmy, która oprócz stawiania na najwyższą jakość i pełen profesjonalizm podczas pracy, stawia również na rozwój naszej kadry, a także dba o najnowocześniejsze zaplecze techniczne. To właśnie pozwala naszym ludziom na wykorzystywanie 100% ich potencjału i gra kluczową rolę w rozwiązywaniu napotkanych problemów.

Poza spawaczami, w naszej firmie pracują również ludzie odpowiedzialni za inne gałęzie naszej działalności, takiej jak ślusarka, obsługa BHP czy użytkowanie ciężkich maszyn. Te ostatnie, pomagają naszym specjalistom w pokonywaniu trudności podczas wykonywania zleceń, a zaliczają się do nich: ładowarki teleskopowe i kołowe marki Manitou, koparki i minikoparki czy wózki widłowe i podnośniki nożycowe. Posiadanie na naszym zapleczu takiego sprzętu pozwala nam na pozostawanie niezależnym od zewnętrznych firm.

Nasi specjaliści od BHP również działają na kilku płaszczyznach. Podstawowym i priorytetowym zadaniem jest sprawowanie opieki nad pracownikami i ludźmi zaangażowanymi w projekt oraz nadzorowanie robót pod kątem zasad bezpieczeństwa. Niemniej na tym nie kończy się ich rola, zajmują się jeszcze bowiem kompleksową sprzedażą akcesoriów BHP, oceną ryzyka na stanowisku pracy, sporządzaniem dokumentacji powypadkowych, a także sprzedażą i przeglądem sprzętów do prac wysokościowych. Dodatkowo – możemy wynająć naszych ludzi do obsługi zleceń zewnętrznych.

Czym się zajmujemy i dla kogo spawamy?

W zakres naszych usług – oprócz wymienionego spawania, ślusarstwa i obsługi BHP – wliczają się jeszcze: usługi monterskie, usługi montażowe konstrukcji stalowych, prace rozbiórkowe, usługi koordynacji projektowej wraz z możliwością wynajęcia naszych specjalistów, a także remonty ciężkich maszyn z sektora przemysłowego.

Zajmujemy się głównie obsługą dużych firm z branży hutniczej, budowlano-przemysłowej oraz budowlano-energetycznej, branży offshore, a także firm zorientowanych wokół przemysłu stoczniowego. Wieloletnie kontrakty z potentatami w tych dziedzinach, jakie zdążyliśmy wypracować przez ponad 8 lat obecności firmy HYDROKRAFT na rynku, stanowią gwarancję jakości premium efektów naszej ciężkiej pracy, a także są wyrazem naszej dbałości o kontakty biznesowe. Z dumą możemy pochwalić się współpracą z takimi markami jak Energomontaż Północ, Arcelor Mittal, Kvearner Stord czy ST3 Offshore w Szczecinie.

Jeśli chcesz postawić na pełen profesjonalizm i innowacyjność, postaw na nas! Nasi inżynierowie znajdą najlepsze rozwiązania i najefektywniejsze metody pracy dostosowane to Twoich potrzeb!