Adres: ul. Kasprzaka 70, 41-303 Dąbrowa Górnicza   Telefon: +48 501 789 580

Jesteś tutaj: Usługi spawalnicze Katowice

Usługi spawalnicze Katowice

Jesteśmy firmą zorientowaną wokół świadczenia usług spawalniczych oraz ślusarskich. Działamy w tej branży od lat i wiemy jak kompleksowo podejść do tematu, by obie strony były zadowolone z efektów pracy.

Najgenialniejsze pomysły oraz rozwiązania technologiczne, powstają poprzez poznawanie się i wymianę doświadczeń. Swoich mamy sporo, ale chętnie poznamy wasze. Od ponad ośmiu lat, nasi pracownicy nabierają nowych, by z każdym kolejnym zleceniem, pogłębiać swoje możliwości i poszerzać horyzonty. Tak właśnie wygląda podejście pracowników do was – naszych kontrahentów i waszych problemów. Atmosfera w przedsiębiorstwie jest ważna. A my tworzymy ją także z wami.

Spawanie Katowice – realizacje

Spośród bardzo długiej listy zleceniodawców, w naszym portfolio możemy pochwalić się współpracą z takimi potentatami branżowymi jak: Energomontaż Północ, Arcelor Mittal, Kvearner Stord czy ST3 Offsore Szczecin.

Dotychczas każdy z naszych kontrahentów, niezależnie od wielkości i złożoności projektu, wyraził swoje najwyższe zadowolenie z efektów naszej ciężkiej pracy.

Usługi spawalnicze Katowice

Specjalizacją naszego przedsiębiorstwa jest spawanie i szeroko pojmowane usługi montersko - ślusarskie, niemniej działamy również w ramach:

 • montażu konstrukcji stalowych,
 • nadzoru technicznego,
 • usług inżynierskich i koordynacji projektowych,
 • pracach rozbiórkowych,
 • wynajmowania wykwalifikowanego personelu inżynierskiego i projektowego,
 • remontu ciężkich maszyn przemysłowych,
 • obsługi BHP.

W ramach wyżej wymienionej obsługi BHP świadczymy:

 • kompleksową obsługę i nadzór w kwestiach związanych z BHP,
 • ocenę ryzyka przy stanowisku pracy oraz sporządzanie dokumentacji powypadkowej,
 • sprzedaż i przeglądy akcesoriów do pracy na wysokościach,
 • sprzedaż różnego typu artykułów BHP.

Zaplecze techniczne

Na naszą firmę składa się kilka elementów. Oprócz fachowości, między innymi możemy wymienić wszechstronność oraz elastyczność. Jesteśmy świadomi, że nie każde zlecenie to tzw. „bułka z masłem”. Oprócz wykwalifikowanej kadry spawaczy, posiadamy również ludzi, którzy w razie potrzeby obsłużą ciężkie sprzęty, by tym samym pokonać stojące na drodze przeszkody. Do waszej dyspozycji posiadamy: ładowarki teleskopowe marki Manitou, wózki widłowe, koparki oraz mini koparki, ładowarki kołowe, a także podnośniki nożycowe.

Zlecenie spawania w Katowicach? Czekamy!

Naszą grupą docelową są firmy z branży hutniczej, przemysłu stoczniowego oraz budownictwa o charakterze przemysłowym i energetycznym.

Jeśli szukacie usług najwyższej jakości, kompleksowego podejścia do tematu oraz ekipy, która podoła każdemu zadaniu - to nie mogliście lepiej trafić! Wieloletnie doświadczenie, jakie cechują naszych pracowników, w połączeniu z nowoczesnym zapleczem i technologiami jutra - to gwarancja bezbłędnie wykonanego zlecenia. Cechuje nas terminowość i bezpieczeństwo. Pracownicy doskonale analizują i planują swoją pracę, by zawsze zdążyć na czas. Nasi specjaliści dokonują kontroli jakości na każdym etapie: począwszy od zamierzeń projektowych, przez poszczególne kroki, aż do finalizacji. Dopiero wtedy możemy zyskać pewność, że poprawnie wykonaliśmy swoją pracę.
Potrzebne spawanie w Katowicach? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!