Adres: ul. Kasprzaka 70, 41-303 Dąbrowa Górnicza   Telefon: +48 501 789 580

Jesteś tutaj: Usługi spawalnicze Sosnowiec

Usługi spawalnicze Sosnowiec

HYDROKRAFT to kolektyw, skupiający pasjonatów i wybitnych specjalistów w dziedzinie spawalnictwa i ślusarstwa. Elastyczność zespołu, profesjonalna i doświadczona kadra oraz otwarcie na klienta, czynią z nas ekspertów w branży. Szereg innowacyjnych przedsięwzięć, najnowsze zaplecze techniczne oraz polityka ukierunkowana na bezkompromisową jakość to wizytówka naszej firmy!

Kontrolujemy każdy z etapów wykonywanych przez nas prac, a po zakończeniu zlecenia, końcowy produkt przechodzi jeszcze jedną, bardzo skrupulatną i dokładną ocenę. Wtedy dopiero zyskujemy pewność, że oddajemy do użytku produkt, pod którym z dumą możemy się podpisać!

Od przeszło ośmiu lat, oferujemy najwyższą jakość usług, co potwierdzają nasi wieloletni kontrahenci. W nasze szeregi dołączamy jedynie prawdziwych pasjonatów tworzenia. Ludzi, którzy do naszej firmy wnoszą dużo, a którym my w zamian, dajemy szerokie możliwości rozwoju i pogłębiania swoich (i tak już wysoko postawionych) umiejętności. Gwarantuje to bezbłędne wykonanie zamierzeń projektowych i ogromną satysfakcję obu stron, po sfinalizowaniu zadania.

Chcecie dokonać zlecenia spawania w Sosnowcu?

Jeśli zależy wam na wysokiej jakości konstrukcjach, przy jednoczesnym zachowaniu estetyki pracy i kompleksowym podejściu do tematu to skontaktujcie się z nami! Potrzebne wam spawanie w Sosnowcu? Jesteśmy gotowi do podjęcia współpracy.

Usługi spawalnicze Sosnowiec - do kogo kierujemy naszą ofertę?

Współpracujemy głównie z przedsiębiorstwami z branży hutniczej, przemysłu stoczniowego, budownictwa o charakterze przemysłowym oraz energetycznym, a także przedsiębiorstwami z branży offshore. W naszym przedsiębiorstwie, oprócz wykwalifikowanych spawaczy, znajdują się też operatorzy maszyn budowlanych, które mamy na podorędziu. Czasem, by właściwie wykonać powierzone zadanie, potrzebna jest dodatkowa pomoc ciężkiego sprzętu. Dysponujemy między innymi: podnośnikami nożycowymi, wózkami widłowymi, ładowarkami kołowymi, koparkami oraz mini koparkami, a także ładowarkami teleskopowymi marki Manitou.

Hydrokraft - zakres naszej działalności

Głównymi gałęziami naszej działalności są:

  • usługi spawalnicze oraz usługi monterskie i ślusarskie,
  • montaże stalowych konstrukcji,
  • prace rozbiórkowe,
  • koordynacje projektów, usługi inżynieryjne i nadzory techniczne wraz z pełną obsługą BHP
  • przeprowadzanie remontów ciężkich maszyn przemysłowych.

Nasi specjaliści od BHP oferują także:

  • ocenę ryzyka przy stanowisku pracy oraz w razie konieczności sporządzanie dokumentacji powypadkowej,
  • kompleksową obsługę, a także nadzór i opiekę z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy
  • przeprowadzanie przeglądów oraz prowadzenie sprzedaży akcesoriów do prac na wysokościach
  • sprzedaż artykułów BHP.

Spawanie Sosnowiec - zawsze na czas!

Jako liderzy, dbamy o dobre stosunki z klientami, szanując wasz i nasz czas, gdyż zdajemy sobie sprawę ze zobowiązań i naglących terminów. Niezależnie od skali projektu, nasi pracownicy do każdego podchodzą indywidualnie i z należytym profesjonalizmem. Sprawnie oceniają, analizują i rozplanowują swoje działania. To pozwala nam ukończyć zlecenie z odpowiednim zapasem czasowym, tak byście wy - nasi kontrahenci, byli zadowoleni z postępów i tempa naszych prac.