Adres: ul. Kasprzaka 70, 41-303 Dąbrowa Górnicza   Telefon: +48 501 789 580

Jesteś tutaj: Usługi spawalnicze Dąbrowa Górnicza

Usługi spawalnicze Dąbrowa Górnicza

Jako firma HYDROKRAFT, oferujemy najwyższej jakości usługi z dziedziny spawalnictwa oraz konstrukcji stalowych i instalacji przemysłowych. Długoterminowa współpraca z zakładami hutniczymi i stoczniowymi, pozwoliła naszej kadrze zdobyć cenne i unikatowe doświadczenie. Obecnie umiejętnie wykorzystujemy je, podczas wykonywania powierzonym przez was prac. Wciąż podnosimy standardy pracy i wykonywanych przez nas usług, doskonaląc kolejnych specjalistów i unowocześniając zaplecze techniczne. Najlepsi spawacze na rynku pracują dla nas.

Nasi pracownicy posiadają doskonałe kwalifikacje, co potwierdzają opinie zadowolonych klientów i znakomite rekomendacje zleceniodawców. Jesteśmy świadomi tego, że pierwszorzędną sprawą dla każdego kontrahenta jest bezpieczeństwo. Przez ponad 8 lat działalności, wypracowaliśmy metody które w połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem na rynku, dają stuprocentową gwarancję jakości i bezpieczeństwa podczas pracy. Aby zapewnić pełne zaangażowanie, a przy tym zachować higienę pracy oraz dopełnić wszelkich obowiązków z tym związanych, mamy do dyspozycji własny personel BHP. Czuwa on nad bezpieczeństwem oraz zdrowiem wszystkich pracowników i osób związanych z projektem.

Usługi spawalnicze Dąbrowa Górnicza

Nasza firma specjalizuje się w:

 • Usługach spawalniczych,
 • usługach monterskich i ślusarskich,
 • montażu konstrukcji stalowych,
 • pracach rozbiórkowych konstrukcji i budynków,
 • nadzorze technicznym, koordynacji projektów oraz usługach inżynierskich,
 • remontowaniu maszyn dla przemysłu ciężkiego,
 • wynajmowaniu personelu projektowego oraz inżynierskiego,
 • obsłudze BHP.

Świadczymy również usługi:

 • oceny ryzyka na stanowisku pracy,
 • kompleksowej obsługi oraz nadzoru z dziedziny BHP,
 • sporządzania dokumentacji powypadkowej,
 • sprzedaży oraz przeglądów sprzętu i akcesoriów do prac wysokościowych,
 • kompleksowej sprzedaży artykułów BHP.

Spawacz Dąbrowa Górnicza - sprzęt którym dysponujemy

Oprócz przyjmowania zleceń spawania oraz ślusarskich, posiadamy również szeroki asortyment z zakresu maszyn budowlanych. Dysponujemy takimi maszynami jak: ładowarki teleskopowe marki Manitou, wózki widłowe, koparki oraz mini koparki, ładowarki kołowe, a także podnośniki nożycowe.

Spawanie Dąbrowa Górnicza - do kogo kierujemy ofertę?

Głównie do firm z branży hutniczej, budownictwa przemysłowego oraz energetycznego, przemysłu budowlanego, ale także przemysłu stoczniowego. Wykonujemy również zlecenia w ramach tzw. offshoringu. Mieliśmy przyjemność wykonywać zadania, na rzecz tak dużych kontrahentów jak: Energomontaż Północ, Arcelor Mittal, Kvearner Stord czy ST3 Offsore w Szczecinie.

Dlaczego właśnie my?

Jesteśmy zespołem ludzi, których połączyła pasja do tworzenia i pokonywania wszystkich trudności projektowych. Pracując i zdobywając doświadczenie przy konceptach/planach o dużej skali, zdołaliśmy podnieść standardy pracy i techniki jej wykonywania, do poziomu ekspertów w danych dziedzinach. Posiadamy wiedzę, która jest absolutnie niezbędna, do bezpiecznego wykonywania zadań. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i pełne zaangażowanie podczas realizacji projektów. Jeśli potrzebne jest spawanie w Dąbrowie Górniczej – jesteśmy do usług. Nasi spawacze zrobią wszystko co w ich mocy!